ABC (7.x-4.2) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Register
ca: Registra

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: Login
ca: Entrada

en: None
ca: Cap

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Position
ca: Posició

en: Static
ca: Estàtic

en: Logout
ca: Sortir

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Fixed
ca: Fixat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Black
ca: Negre

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Yellow
ca: Groc

en: Main menu
ca: Menú principal

en: First item
ca: Primer element

en: wide
ca: ample

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Title settings
ca: Paràmetres del títol

en: Date only
ca: Només data

en: narrow
ca: estret
