Aberdeen (7.x-1.20) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
