Aberdeen (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Posted
gu: ઊમેરી

en:  by
gu:  દ્વારા
