Aberdeen (7.x-1.20) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceţi termenii doriţi pentru căutare.

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
