AbleOrganizer (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Content
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Currency
ur: کرنسی

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Installing @drupal
ur: @drupal کو نصب کیا جا رہا ہے

en: The installation has encountered an error.
ur: تنصیب کے عمل  کو خرابی کا سامنا ہے۔

en: Installed %module module.
ur: نصب شدہ %module ماڈیول
