AbleOrganizer (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Menu
az: Menyu

en: Continue
az: Davam et

en: Getting Started
az: Başlayanda

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Reports
az: Hesabatlar

en: of
az: söndür

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Installing @drupal
az: @drupal quraşdırılır

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
