AbleOrganizer (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Article
fa: مقاله

en: Currency
fa: واحد پول

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Menu
fa: منو

en: Event
fa: رویداد

en: Continue
fa: ادامه

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Price
fa: قیمت

en: Address
fa: نشانی

en: Events
fa: رویدادها

en: Logout
fa: خروج

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Personal Information
fa: مشخصات فردی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Installing @drupal
fa: نصب @drupal

en: The installation has encountered an error.
fa: نصب با خطا مواجه شد.

en: Installed %module module.
fa: ماژول %module نصب شد.

en: My Account
fa: حساب من

en: Message settings
fa: تنظیمات پیغام

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
