AbleOrganizer (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Menu
ne: मेनु

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Installing @drupal
ne: @drupal स्थापना हुदैछ

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
