Abstract (7.x-1.0-unstable1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: content
ar: المحتوى

en: footer
ar: تذييل

en: header
ar: ترويسة

en: Help
ar: المساعدة

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية
