Autocomplete Attribute (WHATWG 4.10.18.7 Autofilling form controls) (7.x-1.0-alp - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Fields
ar: الحقول

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Preferred language
ar: اللغة المفضلة
