Autocomplete Attribute (WHATWG 4.10.18.7 Autofilling form controls) (7.x-1.0-alp - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Remove
it: Elimina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Form ID
it: ID del form

en: Optional
it: Opzionale

en: Rules
it: Regole

en: Overrides
it: Forzature

en: Add Section
it: Aggiungi sezione

en: New Rule
it: Nuova regola
