Autocomplete Attribute (WHATWG 4.10.18.7 Autofilling form controls) (7.x-1.0-alp - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Remove
ro: Elimină

en: Settings
ro: Setări

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Optional
ro: Opţional

en: Rules
ro: Reguli

en: Token
ro: Simbol

en: No rules
ro: Fără reguli
