Autocomplete Attribute (WHATWG 4.10.18.7 Autofilling form controls) (7.x-1.0-alp - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Remove
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Optional
ar: اختياري

en: Add Section
ar: إضافة قسم

en: No rules
ar: لا توجد قواعد
