Accounting modules (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: To
ne: लाई

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Account
ne: खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Management
ne: व्यवस्थापन
