Sign for acknowledgement (7.x-2.18) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: User
hy: Օգտագործող

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Node
hy: Նոդ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Anonymous
hy: Անանուն
