Sign for acknowledgement (7.x-2.18) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Date
uk: Дата

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Layout
uk: Макет

en: User
uk: Користувач

en: status
uk: стан

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Other
uk: Інше

en: Signed
uk: Підписано

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Show only users where
uk: Відобразити лише тих користувачів, у яких

en: any
uk: будь-який

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Annotation
uk: Анотація

en: Invalid user specified.
uk: Зазначений невірний користувач.

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Primary key
uk: Первинний ключ

en: Agreement
uk: Угода

en: Unsigned
uk: Невід'ємне
