Sign for acknowledgement (7.x-2.21) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Date
fa: تاریخ

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Layout
fa: آرایش

en: User
fa: کاربر

en: status
fa: وضعیت

en: Node
fa: محتوا

en: All
fa: همه

en: Node types
fa: انواع گره

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Filter
fa: فیلتر

en: Other
fa: ساير

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Expiration
fa: انقضا

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Show only users where
fa: فقط نمایش کاربرانی که

en: any
fa: همه

en: authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Unsigned
fa: بدون علامت
