Sign for acknowledgement (7.x-2.22) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Date
nl: Datum

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Layout
nl: Lay-out

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Node types
nl: Node-types

en: Roles
nl: Rollen

en: Other
nl: Andere

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Messages
nl: Berichten

en: Show only users where
nl: Alleen gebruikers weergeven waarvan

en: any
nl: elke

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Annotation
nl: Notitie

en: Invalid user specified.
nl: Ongeldige gebruiker opgegeven.

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Acknowledgement
nl: Kennisgevingen

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Unsigned
nl: Zonder teken
