Sign for acknowledgement (7.x-2.24) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Date
hu: Dátum

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Layout
hu: Elrendezés

en: User
hu: Felhasználó

en: status
hu: állapot

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Filter
hu: Szűrő

en: Other
hu: Egyéb

en: Signed
hu: Aláírt

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Show only users where
hu: Felhasználók szűrése

en: any
hu: tetszőleges

en: authenticated user
hu: azonosított felhasználó

en: Select user
hu: Felhasználó kiválasztása

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Primary key
hu: Elsődleges kulcs

en: Agreement
hu: Egyezmény

en: Unsigned
hu: Előjel nélküli

en: Agreement:
hu: Egyezmény:

en: agreement
hu: egyezmény
