Acme (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: 1 comment | @count comments
it[0]: 1 commento
it[1]: @count commenti

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Main menu
it: Menu principale

en: Submitted by !username on @datetime
it: Inviato da !username il @datetime

en: Secondary menu
it: Menu secondario
