Acme (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: 1 comment | @count comments
tr[0]: 1 yorum
tr[1]: @count yorum

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Submitted by !username on @datetime
tr: @datetime tarihinde !username gönderdi

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
