Acquia Connector (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Country
az: Ölkə

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Default
az: Susmaya görə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Active
az: Aktiv

en: Manual update check
az: Seçimli yeniləmə yoxlaması

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Key
az: Açar

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
az: %configuration-file faylında memory_limit parametrini redaktə edərək yaddaş limitini artırın və sonra veb serverinizi yenidən başladın (yaxud yardım üçün sistem administratorunuz və ya hostinq provayderinizlə əlaqə saxlayın).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
az: PHP yaddaş limitinizi artırmaqla bağlı yardım üçün sistem administratorunuz və ya hostinq provayderinizlə əlaqə saxlayın.

en: Private files
az: Şəxsi fayllar

en: Text formats
az: Mətn formatları
