Acquia Connector (7.x-3.9) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Last run !time ago
lt: Paskutinis paleidimas prieš !time

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: Site status
lt: Svetainės būsena

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: anonymous user
lt: anonimas

en: Configuration settings
lt: Konfigūracijos nustatymai

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Temporary files
lt: Laikini failai
