Acquia Connector (7.x-4.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
mn: Санах ойн хязгаарыг нэмэгдүүлэхийн тулд %configuration-file файл дахь memory_limit өгөгдөхүүнийг өөрчлөөд вэбийн үйлчлэгч програмаа дахин ачааллана уу (эсвэл тооцоолуурын удирдагч юмуу байршуулах үйлчилгээний нийлүүлэгчтэйгээ холбоо барин тусламж авна уу).
