Acquia Connector (7.x-4.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Active
nn: Aktiv
