Acquia Connector (7.x-4.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Unknown
sl: Neznan

en: Active
sl: Aktiven

en: Manual update check
sl: Ročno preverjanje posodobitev

en: Site status
sl: Status strani
