Acquia Connector (7.x-4.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Active
bn: সক্রিয়
