Acquia Connector (7.x-4.3) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: - None -
cs: - Nic -

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Active
cs: Aktivní

en: Manual update check
cs: Ruční kontrola aktualizací

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Application
cs: Aplikace

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Site status
cs: Stav webu

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
cs: Zvyšte memory limit změnou parametru memory_limit v souboru %configuration-file a poté restartujte Váš webový server (nebo kontaktujte  administrátora systému či poskytovatele webhostingu).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
cs: Pro zvýšení PHP memory limitu kontaktujte administrátora systému či poskytovatele webhostingu.
