Acquia Connector (7.x-4.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Active
eo: Aktiva

en: Manual update check
eo: Permana ĝisdatiga kontrolo

en: Site status
eo: Reteja stato

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
eo: Pligrandigu la memorlimon per redakto de la parametro de memory_limit enla dosiero %configuration-file kaj tiam restartigu vian retservilon (aŭ kontaktuvian sistemadministranton aŭ gastiganton por helpo).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
eo: Kontaktu vian sistemadministranton aŭ gastiganton por helpo kun la pliigode via PHP-memorlimo.
