Acquia Connector (7.x-4.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Active
et: Aktiivne

en: Manual update check
et: Käsitsi uuenduste kontroll

en: Inactive
et: Passiivne

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Site status
et: Lehe staatus

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
et: Suurenda mälupiirangut muutes memory_limit parameetrit failis %configuration-file ning taaskäivita pärast seda oma veebiserver (või võta ühendust oma süsteemi administraatori või teenusepakkujaga).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
et: PHP mälupiirangu suurendamiseks võta ühendust oma süsteemi administraatori või teenusepakkujaga.
