Acquia Connector (7.x-4.3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Active
he: פעיל

en: Manual update check
he: בדיקת עדכון ידנית

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Identifier
he: מזהה

en: Site status
he: מצב האתר

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
he: צרו קשר עם מנהל המערכת או ספק האחסון לקבלת סיוע בהגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP.
