Acquia Connector (7.x-4.3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Active
kk: Белсенді

en: Manual update check
kk: Жаңартуларды қолдан тексеру

en: Site status
kk: Сайттың статусы

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
kk: %configuration-file файлындағы memory_limit параметрін өзгертіп, жадының лимитін көтеріңіз. Содан соң сіздің веб-серверіңізді қайта жүктеңіз (немесе жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
kk: PHP жадының лимитін көтеру үшін жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз.
