Acquia Connector (7.x-4.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ

en: Disconnect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಡಿದುಹಾಕು
