Acquia Connector (7.x-4.4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: - None -
af: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Unknown
af: Onbekend

en: Active
af: Aktief

en: Manual update check
af: Kontroleer status handmatig

en: Identifier
af: Identifiseerder
