Acquia Connector (7.x-4.4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Active
bs: Aktivan

en: Manual update check
bs: Ručna provjera nadogradnje
