Acquia Connector (7.x-4.4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: - None -
jv: - Nihil -

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Active
jv: Aktif

en: Manual update check
jv: Ngecèk update manual

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
jv: Tambahānā wates memori kanthi nyunting parameter memory_limit nang berkas %configuration-file lan restart server web smpeyan (utāwā kandhani admin sistim Sampéyan utāwā penyedia hosting kanggo mbantu nulungi).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
jv: Kandhani administrator utāwā asisten penyedia hosting Sampéyan kanggo mbantu nulungi nambahi limit memori PHP.
