Acquia Connector (7.x-4.4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Active
tr: Etkin

en: Manual update check
tr: Elle güncelleme kontrolü

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: Site status
tr: Site durumu

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
tr: Bellek limitini, %configuration-file dosyasında yeralan memory_limit parametresini değiştirerek yükseltip, ardından web sunucunuzu yeniden başlatınız (ya da destek için sistem yöneticiniz veya barındırma hizmeti sağlayınızla iletişime geçiniz).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
tr: PHP bellek limitinizi arttımak ile ilgili destek almak için sistem yöneticiniz ya da barındırma hizmeti sağlayınızla iletişime geçiniz.
