Acquia Connector (7.x-4.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Active
ast: Activu
