Acquia Connector (7.x-4.5) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Site status
dz: ས་ཁོངས་གནས་ཚད།
