Acquia Connector (7.x-4.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Active
eu: Aktiboa

en: Manual update check
eu: Eskuzko eguneraketa egiaztapena

en: Site status
eu: Gunearen egoera
