Acquia Connector (7.x-4.5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Active
gu: સક્રિય
