Acquia Connector (7.x-4.5) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Active
oc: Actiu

en: Manual update check
oc: Verificacion manuala de las mesas a jorn

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Identifier
oc: Identificant

en: Site status
oc: Estat del site

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
oc: Augmenteu lo límit de memòria editant lo paramètre <em>memory_limit</em> dins lo fichièr %configuration-file e reinicieu lo servidor web (o contactatz l'administrator del sistèma o ben amb vòstre provesidor d'hostatge per recebre assisténcia).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
oc: Contacteu l'administrator o ben lo provesidor d'hostatge per recebre assisténcia de cossí aumentar lo límit de memòria de PHP.
