Acquia Connector (7.x-4.6) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: - None -
bg: - Не -

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Active
bg: Активен

en: Manual update check
bg: Ръчна проверка за обновления

en: Site status
bg: Състояние на сайта

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bg: Увеличете лимита на паметта като редактирате memory_limit параметъра във файла %configuration-file и след това рестартирайте Вашия уеб сървър (или се свържете с вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bg: Свържете се с Вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие по увеличаването на PHP лимита на паметта.
