Acquia Connector (7.x-4.6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Active
hr: Aktivno

en: Manual update check
hr: Ručna provjera nadogradnji

en: Site status
hr: Status stranice

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
hr: Povećajte memorijsko ograničenje tako što ćete promijeniti memory_limit parametar u datoteci %configuration-file i onda ponovo pokrenite vaš web server (ili kontaktirajte administratora Vašeg sustava administratora ili pružatelja usluge za pomoć).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
hr: Kontaktirajte administratora vašeg sustava  ili davatelja usluge oko povećanja PHP memorijskog ograničenja.
