Acquia Connector (7.x-4.6) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: - None -
lv: - Neviens -

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Active
lv: Aktīvs

en: Manual update check
lv: Pārbaudīt atjauninājums manuāli

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Site status
lv: Vietnes statuss
