Acquia Connector (7.x-4.6) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Site status
or: ସାଇଟ ଅବସ୍ଥିତି
