Acquia Connector (7.x-4.6) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.
