Acquia Connector (7.x-4.6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: - None -
sr: - Ниједан -
