Acquia Connector (7.x-4.7) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Active
fi: Voimassa

en: Manual update check
fi: Päivitysten tarkistaminen käsin

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Application
fi: Sovellus

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Site status
fi: Sivuston tila

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
fi: Kasvata muistirajoitusta muokkaamalla memory_limit -parametria tiedostossa %configuration-file. Käynnistä web-palvelimesi sen jälkeen uudelleen (tai ota yhteyttä järjestelmän ylläpitäjään tai palveluntarjoajaan).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
fi: Pyydä palvelimen ylläpitäjältä tai palveluntarjoajalta apua PHP:n muistirajoituksen nostamisessa.
