Acquia Connector (7.x-4.7) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Active
ku: چالاکە

en: Manual update check
ku: چێککردنی نوێکردنەوەی دەستی.

en: Site status
ku: دۆخی ماڵپەڕ
